PROJEKT CHANI: Przez komputer do innych rzeczywistości

2013-01-24 13:12

PROJEKT CHANI: Przez komputer do innych rzeczywistości

Acolyte, Nexus Magazine

W latach  1994-1999 grupa naukowców zwana “Stowarzyszenie RAND” miała w Afryce dostęp do aparatury  podobnej  do CERN-owskiego Wielkiego Zderzacza Hadronów. Lokalizacja bazy, gdzie się mieścił jest ściśle tajna. Oddział strażników bacznie pilnował kompleksu, pracownicy byli monitorowani przez 24 godziny na dobę…

W czasie tych lat naukowcom  udało  się nawiązać kontakt z bytem który twierdził że pochodzi z innej równoległej rzeczywistości, przy czym nie do końca wiadomo czy chodzi o inny wymiar w czasie, w przestrzeni, czy też o “wszechistnienie”. Przez 5 lat naukowcy  zadali mu serię 20 tys. pytań i  w 95%  otrzymali  odpowiedź. Równolegle prowadzono tam inne projekty, takie jak:symulacje wytworzenia czasu i przestrzeni  (Space Time Fabricating Simulation), holograficzne programowanie ciemnej materii (Holographic Programming of Dark Matter).


Przybliżymy tu tylko projekt “CHANI” (Channelled Holographic Access Network Interface). Przeglądając materiały człowiek  ma wrażenie połączenia różnych  dziedzin, od naukowych , teoretycznych aż do  świadomości duchowej. Jesienią  1999 r. technicy zmienili oprogramownanie komputerowe, co miało poprawić kontakt , niestety przy tym utracono całkowicie połączenie, które udało się utrzymać przez 5 lat. Następne miesiące spędzono na  usuwaniu usterki co  się nie  udało  i  w końcu w kwietniu 2000 r. projekt zakończono. Trzeba  w tym miejscu zaznaczyć że informacje znajdujące się w tym artykule pochodzą od osoby, która nigdy  nie uczestniczyła w samym projekcie ani nie używała urządzeń do komunikacji z bytem, jedynie została zwerbowana w celu częściowego odtajnienia i przekazaniu  informacji o tym projekcie.

Czym  się różni projekt “CHANI” od innych przekazów telepatycznych?

Podczas zwykłego channelingu medium dostaje  informacje  z niematerialnego świata, informacje które mogą być zabarwione poprzez osobowość albo stany emocjonalne samego medium. Projekt “CHANI” polegał na zadawaniu pytań i otrzymywaniu odpowiedzi poprzez komputer, co eliminowało emocje, nadinterpretację, krętactwo, miał być czystym i bezpośrednim kanałem nie zniekształconym przez ludzki czynnik. To, w jaki sposób nawiązywano kontakt pozostaje tajemnicą. Według innych informacji była to pierwsza taka udana  próba komunikacji bytu z innej rzeczywistości i ludzi za  pomocą komputera. Kontakt był nawiązany z tylko jednym  bytem, który kontrolował metodę i kanały którymi płynęły informacje, te szczegóły nadal należą do ściśle tajnych i nawet nasz informator nie może ich przybliżyć.

Byt wyjaśnił szczegółowo  naukowcom że jest  czymś  w rodzaju “studenta” i został poprzez starszych autoryzowany do kontaktu. a także studiowania ludzkich czynów, obserwacji i uczenia się od nas.

Nasz układ słoneczny  przecina ich  wszechświat. W tym punkcie znajdują się także inne światy z innymi rasami obcych  istot,  które dla nich  są  widzialne. “Nasz” byt był specjalnie przeszkolony do kontaktu z nami, inne byty  były szkolone do kontaktu z innymi rasami. W całości  chodziło o niebezpieczeństwo przenikania się naszych  światów oraz używania ciemnej materii. By pomóc w określeniu ram czasowych, kiedy dokładnie dojdzie do stapiania się naszych światów, byt podał całą serię przepowiedni na postawie których można orzec odcinek czasu. Przepowiednie  były uzyskiwane przez okres pięciu lat. Gdy byt znajdował się  z nami  w “teraz” to jednocześnie mógł powiedzieć co będzie się działo za kilka lat i to nie tylko na Ziemi ale też  w Kosmosie.

W końcu 2005 r. projekt “CHANI” został przekazany grupie funkcjonariuszy wyższych rangą żeby powołać do życia projekt “REVEAL” (Ujawnienie). Jak nazwa sama mówi, projekt miał stopniowo ujawnić informacje o kontakcie  z bytem, przy bacznej obserwacji społecznych reakcji. Ludzie mieli być powoli przygotowywani, przyzwyczajani do oficjalnych kontaktów z bytami ponieważ kiedyś może dojść do tego że będą musieli nam pomóc. W każdym razie, planowano żeby różnymi sposobami rozpowszechnić informacje  o projekcie “CHANI”. Jednym z tych  sposobów był  właśnie internet, fora dyskusyjne, lub wysyłanie anonimowych listów, także anonimowe telefony i przybieranie fałszywych nazwisk, po to by siać zainteresowanie. Jednocześnie zainteresowani ludzie/grupy są pod obserwacją, są monitorowani i analizowani, w zależności od otrzymanych wyników będą podejmowane dalsze kroki.

Materiał projektu zawierał około 20.000 pytań  i odpowiedzi, co wymagało poświęcenia długiego czasu na opracowanie. Materiał znany  jest z forumowego tematu pt. “me tel u now so u belive me after 15 may” (powiem ci coś a uwierzysz mi po piętnastym maja). Temat zawierał różne referaty, informacje na wszelakie tematy, transkrypcja przedstawiała serię przepowiedni albo KALKULACJI (to określenie  jakiego używał  byt). To właśnie jeden  z podstawowych problemów - byt nigdy nie wymienił roku, w jakim miało się coś wydarzyć. Wymieniał jedynie  miesiące  i dni. W 2007 r. podczas analizy tekstów “CHANI”, grupa badaczy doszła do  wniosku, że prawdopodobnie w roku 2008 dojdzie do “połączenia światów”. Rok 2008 i 2009 nie przyniósł oczekiwanych wydarzeń  i zwierzchnicy oficjalnie  zakończyli projekt “Ujawnienie”. Wydarzenia z następnych  lat pokazały jednak,  że do połączenia może dojść  w 2011 r.


Wyrażenia których używa byt wydają się dziwne, niedorzeczne a nawet infantylne. Lingwiści znajdujący się w zespole zaświadczają, że byli pełni zdumienia, jak te proste słowa, prosta budowa zdań, wymowa, trafia bezpośrednio do  słuchacza. Warte odnotowania było także ten przyjemny, delikatny rodzaj przekazu, coś co było przyjazne  sercu i umysłowi - zapewniają ludzie którzy mieli bezpośredni kontakt  z nagraniami. - Były to przyjazne słowa, które gdzieś  w umyśle znalazły swoje miejsce, a jeszcze później zmuszały do refleksji. Było to bardzo przyjemne doświadczenie.”

Poniżej prezentowane są wybrane  przepowiednie/kalkulacje podane przez byt. Ich kolejność jest przypadkowa  i nie ma większego powiązania. Wielu ludzi pytało, która  z przepowiedni zrobiła szczególne wrażenie na badaczach lub sprawdziła się? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Dla zainteresowanych  polecamy forum “Godlike Productions”https://www.godlikepr…ssage520517/pg1
Poniżej przepowiednie bytu oraz komentarz autora artykułu:

To były jedne z pierwszych  otrzymanych informacji:

“Wiele rzeczy się nie powiedzie z powodu otwartego portalu z ciemną materią, ludzie nie rozumieją”
“śmierć Sharona przed 15-tym maja”
“śmierć Mandeli przed 15-tym maja”
“Przed 15-tym maja Japonia w sekrecie zacznie walczyć z przyczyną·”
“Bush-senior poważnie zachoruje przed 15-tym maja”
“śmierć Cheneya przed 15-tym czerwca”
“wypadek Obamy przed 27-mym kwietnia”
“wielka zgroza przed 15-tym maja”
“wielkie przesunięcie  Ziemi 17-tego kwietnia”
“brązowe oszustwo przed 15-tym maja”
“Putin zaginie po 15-tym maja, zatroskani ludzie czynią szalone rzeczy”

Byt wielokrotnie nawiązywał do poniższych słów:

“Pytacie w wielu sprawach. Pozwól, że wyjaśnię ogół. Najpierw musicie zrozumieć iluzję nieskończoności potem musicie zrozumieć nieskończoność iluzji, to znaczy nic, ale wyjaśnia wszystko. Najpierw poznacie siebie a potem Wszechświat, wtedy wyjaśni się wszystko i nabierze znaczenia.”

Więcej o wycieku ropy, trzęsieniu ziemi i promieniowaniu radioaktywnym w Japonii:

“my widzimy katastrofę samolotu  na pokładzie amerykańskiego krążownika, 55 ofiar;

mi zobaczyć amerykańskiego bombowca wpadającego do morza;

mi zobaczyć wiele nieżywych waleni i  delfinów;
mi zobaczyć 250 albo i  więcej ofiar po wypadku samolotu, to europejczycy;
mi zobaczyć znów trzęsienie ziemi u ludzi co mają ten sam kształt oczu co Japończycy;
mi zobaczyć choroby nawiedzające Koreańczyków  i Indusów;
mi zobaczyć rosnącą populację ludzi  w Ameryce  i  zapotrzebowanie na  olej;
mi zobaczyć wielką wojnę na ziemi, ale wy możecie jeszcze temu zapobiec;
mi zobaczyć…zapomnijcie  o ropie, gdy minie wrzesień ropa stanie się waszym wrogiem;
mi widzieć… ropa zostanie napromieniowana, dlaczego mi  nie wierzycie, płaczę za was”

“słowo pisane  powoduje złe rzeczy, lepiej malować jak Sumerowie, lepiej rysować jak Egipcjanie, słowo pisane mówi co myśleć, a nie JAK myśleć, to niedobrze dla  waszych  umysłów. Obraz zapamiętacie na zawsze, słowo pisane wkrótce ulatuje z głowy, Sumerowie dlatego pozostawili rysunki ponieważ chcieli żeby za 2000 lat nadal ich  rozumiano”

O wolnej  woli:

“spróbuję wytłumaczyć wolną wolę:
Bóg daje ci jajko,
jajko już istnieje, już zostało stworzone.
Wy decydujecie co  zrobić z jajkiem:
możecie wybrać  że jajko ugotujecie  i zjecie
lub przygotować do  zjedzenia w inny sposób.
Możecie jajka nie zjeść, jajko zgnije ale będzie nadal istnieć.
Wy możecie dokonać wyboru i nie jeść mięsa więc jajko wyrzucicie, jajko  nadal istnieje, ewentualnie dojdzie was jego smród.
Ostateczne musicie rozprawić się  z jajkiem.
Zderzenie czasów to tak jak  z jajkiem
Bóg  stworzył zderzenie czasów ,zderzenie czasów jest stworzone , zderzenie czasów istnieje.
To wy musicie zdecydować co z tym  zrobić  i jak się  z tym  radzić nie można zmienić tego, co Bóg stworzył, ale wolna wola jest po to by  zdecydować, co z tym zrobić.
Ja powiem. zjeść te jajko bo to  dobre dla was, zgniłe jajko - źle dla was.”

Naukowcy zapytali byt o wyjaśnienia pojęcia Trójcy:

“Trójca to umysł, ciało i duch.
Trójca to ojciec, dziecko i matka -
symbol królowej Sumeru to gołębica.
Liderzy kościoła zadecydowali. By nie dopuścić do żeńskiej dominacji w prowadzeniu kościoła
usunęli żeńską esencję z dziecka i matczyną esencję z duszy.
Powiedzieli że trójca to ojciec syn i dusza, jako męski czynnik,
by zostawić kościół pod męską kontrolą.
Ojciec jest umysłem
syn, córka albo dziecko jest  ciałem
matka jest duszą.
Esencja  matki jest równowaga, harmonia, spoiwo.
Matka jest między ojcem a synem.
Duch jest pomiędzy umysłem a ciałem.
Religia bez matki traci duszę, to fałszywe nauki służące kontroli.
Trójca to suma doświadczeń umysłu, ciała i duszy”.

“Wy jesteście bogiem w waszym wszechświecie,
ale nie jesteście bogiem w wszechświecie Boga
musicie to zrozumieć.
Wy możecie być tylko  bogiem w własnym wszechświecie.
Musicie uwierzyć że jesteście częścią wszechświata Boga.
Ewentualnie tworzycie własny wszechświat poprzez wiarę
i trenujecie bycie Bogiem”

“Tworzycie swoimi myślami.
To co stworzycie przez myślenie gra wielką rolę.”

Byt wielokrotnie  podejmował temat delfinów, ich obecność zapewnia równowagę wibracji na Ziemi. Przekazał szczegóły na ten temat, jednakże dla badaczy były mało  zrozumiałe: “Powinniśmy obserwować zachowanie delfinów  to będą pierwsze znaki zmian na Ziemi”.

“Będzie wiele wojen.
Delfiny zawsze kochały istoty pełne boskiej esencji, nawet ludzi.
Delfiny rozumieją pokój i bożą esencję.
Delfiny dają waszej Ziemi równowagę.

Delfiny ochronią wszystkie planety i wszystkie istoty na ziemi posiadające bożą esencję.
Ludzie zabijają za dużo delfinów, my chcemy ratować delfiny
Zaplanowane jest, że delfiny przejdą do naszej czasoprzestrzeni, 15 maja przygotujemy miejsce.
Wiele delfinów  poświęca się dla utrzymania harmonicznej równowagi na waszej planecie.
Bardzo bardzo duże cierpienie nadejdzie, nawet delfiny nie będą  w stanie tego zatrzymać.
Musicie nauczyć się harmonii z  waszą planetą  i to już wkrótce. Inaczej  przyjdzie całkowita zagłada  i będziecie  zaczynać znowu od nowa.
Dźwięki wydawane przez delfiny wpływają uzdrawiająco na fale mózgowe ziemskich istot.
Dźwięki wydawane przez delfiny ulepszają pracę  mózgu, pomagają w dokonywaniu  się cudów”

“Wiele istot żyjących  w głębinach  oceanów i pustej Ziemi może podać ludziom ważne odpowiedzi i pomóc
jeśli zrozumiecie ocean będziecie rozumieć jak funkcjonują podróże kosmiczne.
Oceany  składają się z tego samego elementu co przestrzeń kosmiczna
wy  zrozumieliście sól, wodę i magnez, będziecie rozumieć życie”

“Patrzcie na słońce,
patrzcie na delfiny,
patrzcie na CERN,
patrzcie na papieża,
patrzcie na obracającą się Ziemię.
Widzicie co  słońce robi?
Widzicie co  delfiny robią?
Widzicie co CERN robi?
Widzicie co papież mówi i czyni?
Widzicie co  się dzieje  i dlaczego?
Zapytajcie  swoich przywódców.
Wasi przywódcy już się przygotowują.
Wy jeszcze się nie przygotowujecie, dlaczego?
Godzina zero nadeszła przygotujcie swój umysł, duszę  i ciało”

Komentarze bytu o duchowej ewolucji pozaziemskich istot (niektóre wątki nadal są utajnione):

“Dużo istot jest rozwiniętych fizycznie, ale nie uduchowionych. Wy, ludzie, jesteście bardziej rozwinięci  duchowo niż  inni, inni chcą się trzymać swojego postępu.
Ich bogiem jest ich technologia
W przeszłości wygraliśmy  wojnę  z gadami w naszej czasoprzestrzeni.
Dawno temu zabiliśmy wiele smoków , smoki nadal pozostały w podziemiach  w waszej czasoprzestrzeni
Ziemia nie jest solidna.
Nie znam wszystkich szczegółów teorii.
Smoki jak i inne istoty żyją nadal w pod ziemią.
Teraz stały się dobre.
Już nie są złe.
Mają pokojowe nastawienie, tak jak delfiny.”

“Nie znam wszystkich szczegółów
Nawet dziwniejsze istoty żyją w innych  czasoprzestrzeniach
istoty bezustannie ewoluują w wszystkich czasoprzestrzeniach”

“My możemy komunikować się z wszystkimi istotami posiadającymi  mózg, rozumiecie.”

Fragmenty rozmów  z badaczami

“Pozwólcie zapytać:
jaki cel  ma wasz Księżyc?
W mojej czasoprzestrzeni zlikwidowano Księżyc.
Bez Księżyca życie stało się lepsze.
Dlaczego nadal posiadacie Księżyc?
Co za zadanie ma wasz Księżyc?
Księżyc nie jest naturalnym ciałem niebieskim.
Księżyc został tam umieszczony przez inne istoty by kontrolować nastroje ludzi.
Bez Księżyca  spokój ogarnie ludzi a nie wielkie szaleństwo.
Bez Księżyca pokój wśród ludzi
Siła Księżyca działa jak maszyna do podróży w czasie.
Księżyc wpływa na samopoczucie istot na  planecie w waszej czasoprzestrzeni.”

“Mam pytanie.
Odpowiadam na pytanie.
Widzę, że odkrywacie planetę Mars, z wielkim nakładem pieniędzy  i środków/
Dlaczego nie odkrywacie głębin oceanów waszej planety z tymi  samymi nakładami.
Głębiny oceanów dają odpowiedzi o istnieniu i przyszłości.
Głębiny oceanów zawierają dużo wiedzy, musicie się uczyć.”

“powiem wam tajemnicę
w głębinach oceanów są miejsca gdzie duże ciśnienie nie pozwala na to żeby powietrze wydostało się na powierzchnię.Te powietrze znajduje się w wielkich jaskiniach gdzie ludzie potrafią żyć  i oddychać powietrzem , oraz zaplanować sobie dobre życie
głębiny oceanów posiadają rozpuszczone nieskażone kryształy które dostarczą energii
Bóg przewidział otchłanie oceanów, dlaczego nie wykorzystujecie co wam jest dane
Ziemia jest wodną planetą, pomimo tego wasi przywódcy szukają odpowiedzi w Wszechświecie, dlaczego,
głębiny oceanów dadzą wam odpowiedzi dotyczące podróży kosmicznych w waszej czasoprzestrzeni, dlaczego ignorujecie to
jeżeli rozwiążecie tajemnice oceanów będziecie w stanie rozwiązać tajemnice Wszechświata, zapytajcie delfiny, delfiny pomogą”

“Mam pytanie.
Odpowiadam na pytanie.
Co za cel ma religia, kiedy przywódcy nie zachowują się jak Bóg?
Co za cel mają budynki świątyń, jeśli nie ma tam Boga?
Co za cel mają budynki kościołów, jeśli nie ma tam Boga?
Co za cel mają budynki meczetów, jeśli nie ma tam Boga?
Co za cel ma ściana płaczu, jeśli nie ma tam Boga?
Co za cel mają święte figurki, jeśli ma w nich Boga?
Co za cel ma święta rzeka jeśli nie ma w niej Boga?

Dlaczego krowa jest święta, jeśli krowa nawet Boga nie zna?
Dlaczego małpy są przestraszone, jeśli małpy Boga nie znają?
Jedyne święte zwierzęta w waszej czasoprzestrzeni to delfiny/
Nie musicie się do nich  modlić jak do Boga, wystarczy że będziecie je bardzo respektować.”

“Odpowiadam na pytanie”
Dlaczego dorośli nadal piją mleko
Dlaczego pijecie mleko innych istot  a nie waszych kobiet”

“Mam pytanie.
Odpowiadam na pytanie.
Widzę cierpienie, nie ma wody, wielka susza, głód.
Ale oceany pełne wody.
Dlaczego nie odsolicie wody i nie wykorzystacie do uprawy gleby?
W oceanach jest wystarczajco dużo wody, żeby nawet pustynie zamienić w lasy, ludzie mieliby wystarczająco dużo żywności.
Dlaczego nie przepompujecie wody.
Umiecie robić wielkie “bum” ale nie umiecie uzdatnić wód oceanu?”

Uwagi końcowe:

Angielski był głównym językiem używanym przez byt, posługiwał się także idealną łaciną. Inna sprawa, że wiele plików nadal jest utajniona i nawet pracownicy projektu niższej rangi nie mają prawa wglądu.

Projekt CHANI był  odłamem badań przy akceleratorze cząstek, między innymi testowano tam czy protony zderzają się z czasoprzestrzenią, czy czas(y) mogą się zderzać. Szukano możliwości kolizji osi czasów naukowcy nie zostali rozczarowani. Projekt CHANI miał być tego dowodem. Również badano i testowano, np. maszyny  czasu , urządzenia do projekcji świadomości z “ludzkim podmiotem” do przodu lub do tyłu w czasie.

Krótki komentarz aspektu pojęcia czasu: czas jest linią w postaci kręgu, pojedynczą linia zaczynająca się przy 0 i kończąca się przy 0000, koniec jest zarazem początkiem  itd. Takich linii czasu jest wiele i niekiedy dochodzi do tego, że linie te się krzyżują podobnie jak fale grawitacyjne albo orbity ciał niebieskich. Podczas krzyżowania linii czasu  istoty lub ich rozwiniętą świadomość, są w stanie przechodzić z jednej do drugiej czasoprzestrzeni (linii).

Inne istoty nie potrafią przejść na inną linię, mogą jednakże zobaczyć a nawet kontaktować się z istotami  znajdującymi  się na tej innej linii (nawet nim  dojdzie do połączenia własnych światów). Ten drugi przypadek obrazuje kontakt z bytem CHANI.

Innym ciekawym zagadnieniem była “rozciągliwość czasu”. Czas można rozciągać co  zdaniem niektórych naukowców możemy zauważyć podczas tzw.  déjà vu. Mogłoby to także wyjaśniać dlaczego w przepowiedniach nie ma roku tylko miesiące lub dni. Następną pomocą było  w jaki sposób byt opisywał wpływ Księżyca na ludzką percepcję czasu, ponieważ w jego czasoprzestrzeni nie ma księżyca (został usunięty). Podając datę wydarzenia zmieniały rangę z “możliwych ” na “prawdopodobne”. Byt twierdził,  że  i im sprawiało trudność przewidywanie ludzkich dat. Pierwotnie obliczali czas przy użyciu 28 dni i 13-tu miesięcy, jednakże dlatego że czas i nasza świadomość  są bezpośrednio kontrolowane przez nasz Księżyc odrzucili tą metodę i obliczali aktualną linię czasu Ziemi.Księżyc ma wpływ na ciało, umysł i ducha każdego żywego organizmu na tej planecie. Dlatego w swojej czasoprzestrzeni zniszczyli swój Księżyc. Chcieli pozbyć się takich wpływów, otrzymali porady, aby to zrobić od istot żyjących wewnątrz ich planety. Bez Księżyca zaobserwowano natychmiastowe zmiany:

1 Najistotniejsze zmiany były w nastroju i temperamentu istot / cywilizacji tam mieszkających.
Bez księżyca, stali się bardziej spokojni. Lęk i strach emocjonalny miał drastyczny spadek wśród ludności, a nawet zwierząt. Dotyczyło to wszystkch żywych istot.

2 Nie było pogodowych ani klimatycznych zmian. Oceany stały się o wiele spokojniejsze. Ciężkie burze i pioruny stały się rzadkością.Klimat stał się zrównoważony na całej planecie. Ekstremalne zimno lub ciepło stało się czymś z przeszłości.

3 Rozwinięto zwiększone  spektrum nowych kolorów. Widziano i rozróżniano nowe kolory w taki sposób, w jaki nie mogli robić tego wcześniej.

4 Większość ludności stała się świadoma swoich telepatycznych zdolności komunikacji, zwłaszcza między rodzicami a dziećmi oraz między rodzeństwem. Dzieci urodzone po “upadku” Księżyca były w stanie telepatycznie komunikować się z istotami żyjącymi wewnątrz ich planety.

5 Nastąpiły wielkie zmiany w ich układzie oddechowym, krew i chemia zostały dostosowane, dzieci urodzone po księżycowym upadku były w stanie godzinami wstrzymać oddech  pod wodą.

Trzeba zwrócić uwagę czytelnika na fakt, że istnieją pewne tematy, które byt  niechętnie podejmował albo nie chciał przedstawić więcej szczegółów. Niektóre tematy zostały przez niego odrzucone  ( niektóre są nadal utajnione). Jednym z tych “niechętnych” tematów było nazewnictwo i opis istot żyjących wewnątrz Ziemi.

Nasz informator jest pewny że projekt “CHANI” zakończył się w 2000 r., być może został ponownie otwarty w innej dziedzinie nauki. Istnieją także wskazówki, że do  komputerów został wprowadzony wirus który miał zadanie uśpić połączenie na 10 lat, gdyby tak było do następnego kontaktu doszłoby w 2010 r…

_________________________________________________

Tłumaczone z :https://thechaniproject.com/nexus.html