HAARP - Urzeczywistnienie Nowego Porządku Świata: od zamachu po ‘Koniec Świata’.

2013-07-25 18:12

Rola i możliwości technologii typu HAARP we wdrożeniu Nowego Porządku Świata: od zamachu po ‘Koniec Świata’.

 

                

 

„Oznacza to, że HAARP może  być zastosowany przez wojsko USA do selektywnej modyfikacji klimatu ‘nieprzyjacielskiego państwa’ lub ‘państwa zbójeckiego’ w celu destabilizacji jego gospodarki.

Systemy rolnicze zarówno rozwiniętych, jak i rozwijających się państw znajdują się w kryzysie co jest rezultatem polityki Nowego Porządku Świata, w tym deregulacji rynku, zarzucania towaru etc. Jak obszernie udokumentowano, ekonomiczne lekarstwo narzucone przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy państwom Trzeciego Świata i byłego bloku komunistycznego w dużym stopniu przyczynił się do destabilizacji lokalnego rolnictwa. Z kolei przepisy Światowej Organizacji Handlu (WTO) wspierają interesy garści zachodnich rolniczo-biotechnologicznych konglomeratów w ich próbach narzucenia genetycznie modyfikowanych (GMO) nasion rolnikom na całym świecie.

Należy zrozumieć związki między ekonomicznym, strategicznym i wojskowym rozwojem Nowego Porządku Świata. W powyższym kontekście, klimatyczne manipulacje w ramach programu HAARP (czy to przypadkowe czy umyślne) mogłyby zaostrzyć te zmiany osłabiając narodowe gospodarki, niszcząc infrastrukturę i potencjalnie grożąc bankructwem farmerów na rozległych terytoriach. Z pewnością narodowe rządy i ONZ powinny skierować możliwe konsekwencje HAARP i inne ‘bronie nie-śmiercionośne’ na zmianę klimatu.”

Michel Chossudovsky, profesor ekonomii na Uniwersytecie Ottawskim,https://www.globalresearch.ca/articles/CHO201A.html

„Jest wielu naukowców takich jak ja, którzy są zaniepokojeni tym, co może HAARP. Nie tylko kontrola umysłów, ale też manipulacja pogodą, możliwość wywoływania trzęsień Ziemi itp. Musimy współpracować, kontaktować się przez internet, rozmawiać o tym. Naukowcy muszą skontaktować się z reprezentantami rządu, by poinformować ich o sprawie.”

Dr Patrick Flanagan, ekspert ds. elektromagnetyzmu, ‘Dziury w Niebie’,https://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc.

„Technologia wojskowa zmienia się radykalnie. Obecnie można ją porównać do wprowadzenia prochu na zachód, albo początek ery atomowej na początku zeszłego wieku. Tak właśnie wygląda wprowadzenie dziś technologii elektromagnetycznej.”

Dr Nick Begich, współautor książki ‘Anioły nie grają na tej HAARPie’.

„W poszukiwaniu nowego wroga, który nas zjednoczy, wpadliśmy na pomysł, że zanieczyszczenia, zagrożone globalnym ociepleniem itp. będą dobre. A skoro wszystko powodowane jest działalnością ludzką, to prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość.”

Aurelio Peccei, twórca Klubu Rzymskiego.

 

Technologia typu HAARP ma ogromne zastosowanie przy napędzaniu globalnych przemian prowadzących do Nowego Porządku Świata. Modyfikując klimat możemy przekonać świat o napędzającym globalnym ociepleniu, co pchnie ludzkość w rozwiązania gorsze niż te proponowane w Kopenhadze. Zastraszeni przywódcy w obliczu gigantycznej serii katastrof naturalnych pociągających za sobą pogłębienie kryzysu ekonomicznego mogliby zgodzić się nie tylko na limity CO2 gorsze dla trzeciego świata i korzystniejsze dla bogatych, ale i – pod pretekstem walki z globalnym ociepleniem, walki z CO2, pomocy dla poszkodowanych państw i wprowadzenia nowego porządku ekonomicznego rzekomo zapobiegającego kryzysowi – coś na wzór ogólno-globalnej Komisji Europejskiej, która w przeciągu dekad zmieniłaby się w rząd światowy. HAARP mógłby rozpalić klimat tak samo, jak naziści rozpalili pożar w Reichstagu. Idealna byłaby zmasowana katastrofa rodem z wizji o końcu świata w 2012 roku.

Technologię geofizycznego czy pogodowego pola walki można wykorzystać również w krótkich akcjach. Trzęsienie na Haiti pod pretekstem niesienia humanitarnej pomocy przyniosło USA idealną bazę wypadową do Wenezueli. Mogłoby dojść do trzęsienia ziemi np. w Iranie, najlepiej w rejonie zamieszkanym przez mniejszość etniczną. Władze zostałyby oskarżone o nieradzenie sobie z katastrofę i dyskryminację problemów danej mniejszości. Propagandziści zaczęliby grozić, iż w chwilach klęski Iran może użyć broni masowego rażenia. Dałoby to pretekst do ‘humanitarnej inwazji’.

Do podobnych efektów można dojść wojną pogodową.

HAARP mógłby przykryć opinię publiczną nowymi problemami zaraz po zamachach terrorystycznych. Idealnym odwróceniem uwagi są trzęsienia ziemi, tsunami, erupcje wulkanów czy tornada i powodzie. Erupcja wulkanu mogłaby pogłębić kryzys, wyłączając światowy ruch lotniczy na skale większą, niż po erupcji wulkanu Eyjafjallajökull w 2010 roku. Strumień fal elektromagnetycznych mógłby zniszczyć kilka samolotów na danym obszarze, za co można by obwinić terrorystów. Następnie padła by komunikacja, po czym cała elektryczność – to również byłaby wina terrorystów. W ciemnościach nocy po katastrofie, władze rozprawiłyby się z opozycją, na czele z tzw. teoretykami spiskowymi, głosicielami prawdy o 9/11, przeciwnikami GMO czy obecnego systemu finansowego, czy wreszcie członkami ruchu antywojennego.

Z drugiej strony te same efekty, komunikacja i elektryczność, można przypisać słońcu, nawet w ramach Apokalipsy 2012 roku. W teorii od zmasowanego zamachu terrorystycznego w ciągu kilku lat można przejść do końca świata – czy to w postaci a la film 2012, czy w postaci ponownego przyjścia Chrystusa, czy nawet inwazji obcej cywilizacji – a technologia typu HAARP odegrałaby kluczową rolę.

 

                   

 

Koniec świata można zainscenizować poprzez wulkany, trzęsienia ziemi i tornada. Umiejętnie wywołując trzęsienia ziemi, można spowodować fale tsunami, co również może być przypisane terrorystom i broni jądrowej.

Tego typu katastrofy można skorelować z ‘inwazją UFO’ czy ‘ponownym przyjściem Chrystusa’. Jak pisałem gdzie indziej, w ramach anty kubańskiej Operacji Mangusta, dowodzący generała Edward Lansdale planował rozpuścić wśród kubańskich katolików plotkę, jakoby Castro był Antychrystem. Fałszywy Jezus wynurzyłby się u wybrzeży Kuby na pokładzie amerykańskiego okrętu podwodnego, a w między czasie na niebie byłoby rakietowe show. Wtedy Kubańczycy w apokaliptycznym podnieceniu powstaliby i zniszczyli antychrysta Fidela Castro.

Tego typu scenariusz można przekształcić na ‘odegranie Apokalipsy’, gdzie HAARP działałby na wiele sposobów. Przede wszystkim to tutaj można użyć fal ELF na ludzkich umysłach. Całe populacji mogłyby usłyszeć ‘głos Boga’ bądź ‘szatana’ w swoich głowach, a dodatkowo kolejny strumień ELF ufundowałby im stan podniecenia. Można to też wykorzystać w czasie zamachów terrorystycznych fundując stan nienawiści, bądź w czasie wojny fundując wojskom wroga senność, strach, histerię czy rozkojarzenie.

‘Bóg’ przemówiłby, nakazując czy to posłuszeństwo władzy, czy fałszywym ‘aniołom’. Oczywiście sposobów tego typu wykorzystania HAARP mamy tysiące.

Lansdale dekadę wcześniej uczestniczył w amerykańskiej pomocy wojskowej dla Filipin mającej na celu wykurzenie komunistów. Dostał polecenie pozbycia się czerwonej partyzantki z pewnego obszaru kraju. Zamiast walki czy nalotów, rozpuścił plotkę o szalejącym w dżungli… wampirze Asuang! Gdy Przerażające historie dotarły do komunistów, plan przeszedł w drugą fazę. Kilku amerykańskich agentów porwało ostatniego partyzanta idącego w patrolu. Zabili go i wydrążyli mu dwa otwory przypominające ugryzienie wampira, po czym wypompowali jego krew. Gdy komuniści znaleźli podrzucone ciało ‘ofiary wampira’, natychmiast stamtąd się wynieśli.

Plotki o niebezpieczeństwie? Sfabrykowany wróg? Jak mogłoby to wyglądać dzisiaj? Odpowiedzi przypadkiem udzielił Jerry E Smith w książce ‘HAARP – Broń Ostateczna’:

„Inne filmy, jak Dzień Niepodległości i Trzecia planeta od Słońca, pokazują Obcych jako najeźdźców, którzy chcą zawładnąć naszym światem. Niektórzy sugerują, że ponieważ konspiracja zarządza mediami, programy te w rzeczywistości stanowią rodzaj psychologicznego programowania, mającego na celu ułatwienie ludziom przyjęcia właściwej postawy, kiedy Obcy wreszcie się ujawnią. Inni sądzą, że programy te rzeczywiście mają wpływać na opinię publiczną, ale tak naprawdę nie ma żadnych Obcych; wszystko jest zręcznym oszustwem konspiracji, żeby mogła narzucić ludziom swój Nowy Porządek Świata.

HAARP, lub jakieś podobne urządzenie może odgrywać pewną rolę w prawdziwym czy wyimaginowanym scenariuszu inwazji Obcych. Jeśli stanowi dostosowanie technologii gwiezdnych wojen do współczesnych warunków może być wykorzystany nie do walki z Rosjanami czy Chińczykami, ale z najeźdźcami z kosmosu. Koncepcja użycia urządzenia takiego jak HAARP do stworzenia pełnej planetarnej osłony jest całkiem prosta – trudna co najwyżej w realizacji.

(…)

Z drugiej strony, jeśli nie ma żadnych obcych istot, ale ludzi można przeko­nać o ich istnieniu, narody zostałyby zmuszone do walki ramię w ramię przeciw­ko wspólnemu wrogowi. Obecnie wojsko testuje kilka urządzeń do wyświetlania holograficznych obrazów na niebie. Na przykład 31 stycznia 1996 roku wiadomości CNN Worldwide News doniosły, że sekretarz Sił Powietrznych zapowiedział roz­wój następnej generacji broni obronnej, do której należy również wyświetlanie obrazów holograficznych na niebie w celu przerażenia lub zdezorientowania nie­przyjaciela. Niektórzy specjaliści twierdzą, że HAARP może służyć do dokony­wania takich projekcji. Jeśli HAARP nadawałby obrazy (lub przynajmniej ścież­kę dźwiękową poprzez przekaz słów wprost do naszych mózgów), a konspiracja pisałaby teksty – co zdołaliby z nami zrobić? Do jakich nonsensów mogliby prze­konać świat?

Oszukiwanie ludzkości, jeśliby się powiodło, mogłoby stanowić przepustkę do wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Część badaczy uważa, że społecz­ność wojskowa i wywiadowcza (na przykład National Reconnaissance Organization, która zarządza satelitami szpiegowskimi) potajemnie umieściła inne rodzaje nowoczesnej broni na orbicie, na przykład nuklearne lasery. Niektórzy z tych ba­daczy zauważyli, że dzięki odpaleniu tych broni w wybrane cele na Ziemi i jedno­czesne stwarzanie iluzorycznych obrazów i dźwięków przy pomocy HAARP (i po­dobnych urządzeń), konspiracja może stworzyć nader realistyczny film w stylu Najeźdźców z Marsa – wyświetlany wprost na niebie, nad naszymi głowami.”

 

Fałszywa inwazja UFO, ogólnoświatowy stan wojenny, polowanie na UFO-szpiegów wśród ludzi, zjednoczenie planety pod reżimem Nowego Porządku. A może jednak religijny koniec świata? Dalej Jerry Smith:

„Przykładem użycia technologii bliskiej HAARP może być ‘hełm Persingera’, narzędzie do stymulacji mózgu wynalezione przez doktora Michealea Persingera z Laurentian University w Ontario, w Kanadzie. W latach 80. XX wieku za pomocą tego urządzenia Persinger odkrył, że kiedy specyficzne częstotliwości skieruje się na obszar hipokampu w tylnej części mózgu, wiele osób zaczyna mówić o spotkaniach z UFO, doświadczeniach wyjścia poza ciało oraz wielu innych odmiennych stanach świadomości, łącznie z przeżywaniem jedności z Bogiem. Hełm powodował też pogłębianie się aktywności emocjonalnej u pacjentów w taki sposób, że rzeczy, które normalnie nie są uznawane za istotne, po zabiegu nabierały głębokiego znaczenia, a doświadczane halucynacje były skrajnie realistyczne. Co mogłaby zrobić konspiracja z odpowiednią wiedzą i narzędziem takim jak HAARP, które mogłoby założyć wirtualny hełm Persingera na nasze głowy? Natychmiast przychodzi na myśl tworzenie złudnych wizji wniebowstąpienia.

Armia oświadczyło, że wkrótce będzie dysponowało holograficznymi projektorami do dezorientowania wroga. Jak mogłaby je wykorzystać konspiracja? Wyobraźcie sobie, że jesteście w stanie wyświetlać na niebie ponad ludzkimi głowami obrazy Boga, jakiejś bogini czy bogów z różnych religii świata – Siwy, Buddy, Mahometa, Chrystusa… Jednocześnie wzbudzacie u ludzi również odpowiednie stany świadomości, takie jak pobudzenie emocjonalne i ekstaza. Wyobraźcie sobie, że przy tym wszystkim ludzie słyszą w swoich umysłach przesyłane im słowa Boga. Wyobraźcie sobie, że potraficie wmówić ludziom, że wszyscy bogowie są jednym Bogiem, że dzień spełnienia jest bliski, a następnie zlać wszystkie obrazy na niebie w jeden – wizerunek Boga Jedynego, zaprojektowany przez Nowy Porządek Świata. Wydaje się prawdopodobne, że za pomocą takiego widowiska konspiracja mogłaby w jednej chwili nawrócić przytłaczającą większość ludzi na Ziemi na dowolnie wybraną religię.”

 

Możliwości wykorzystania HAARP jest multum i to w korelacji z mnogością innych, tajnych technologii. Odpowiedzmy sobie na pytanie, czy gdyby Hitler miał w ręku tę technologię, zamiast pożaru Reichstagu i komunistów – znając zamiłowanie czołowych nazistów jak on czy Himmler do okultyzmu – nie mielibyśmy gigantycznej projekcji aryjskich bogów pokonujących żydowskiego Jahwe, wiodących następnie w uniesieniu białą rasę panów ku podboju planety? Czy mając to w ręku Landsale nie przeprowadziłby przyjścia Chrystusa na skalę globalną, bądź nie sfingowałby inwazji Obcych?

                               

Naiwnym jest ten, że cała tego typu technologia kończy się na instalacji HAARP. Jestem przekonany, że potajemnie rozwija się, czy to na, pod, czy nad powierzchnią ziemi, podobną ale skuteczniejszą technologię – dlatego często piszę o technologii typu HAARP, a nie o samym HAARP. Nie wyobrażaj sobie Czytelniku floty satelitów, ukrytych nadajników czy wysuwających się z pustynnych baz anten zalewających nas czy jonosferę falami elektromagnetycznymi, aczkolwiek Amerykanie mogli umieścić kilka satelitów działających jak HAARP, które by go uzupełniały. Istniały również projekty podziemnych kabli, które razem stanowiłyby wielką antenę nadającą ELF do komunikacji z łodziami podwodnymi. Coś takiego może istnieć. Mogli również zainstalować nadajniki na samolotach bojowych.

Sposobów wykorzystania HAARP mamy tysiące. Od powolnej manipulacji klimatem, przez niszczenie pojedynczych państw i fałszowanie zamachów i katastrof, po odegranie przyjścia ‘Chrystusa’ i inwazji UFO. Mieszane uczucia budzi fakt posiadania takiej – najprawdopodobniej słabszej i prymitywniejszej – broni przez Rosjan czy Chińczyków. Może to powstrzymywać USA od tego typu użycia takiej technologii, ale gorzej, gdyby strony te porozumiały się, albo gdyby doszło między nimi do wojny.

               

Jerry E. Smith, ‘HAARP. Broń ostateczna’, wydawnictwo Amber, Warszawa 2004

 

--------------------------

Wendy Robbins, ‘Holes In Heaven?’, https://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc

Jesse Ventura, ‘Conspiracy Theories: HAARP’, https://www.youtube.com/watch?v=yKY3TIKUJ5A

Joanna Paszkowska, Program Polskiego Radia ‘Wysoka Częstotliwość’,https://www.youtube.com/watch?v=kE9fDvFZxP8&feature=related

Michel Chossudovsky, ‘The Ultimate Weapon of Mass Destruction: “Owning the Weather” for Military Use’, https://www.globalresearch.ca/articles/CHO409F.html

Michel Chossudovsky, ‘Washington’s New World Order Weapons Have the Ability to Trigger Climate Change’ https://www.globalresearch.ca/articles/CHO201A.html

Scott Gilbert, ‘Environmental Warfare and US Foreign Policy: The Ultimate Weapon of Mass Destruction’, https://www.globalresearch.ca/articles/GIL401A.html

Vladimir V. Sytin, ‘Threat of U.S. Geophysical Weapons Faces Mankind’,https://www.globalresearch.ca/articles/SYT308A.html

‘Did a Secret Military Experiment Cause the 2003 Blackout?’,https://globalresearch.ca/articles/ANA309A.html

Ashley Cleek, ‘Russian Scholar Warns Of ‘Secret’ U.S. Climate Change Weapon’,https://www.rferl.org/content/Russian_Scholar_Warns_Of_Secret_US_Climate_Change_Weapon/2114381.html

https://www.haarp.net/

https://www.haarp.alaska.edu/

E.J. Kennedy, P. Rodriguez i C.A. Selcher, ‘The High Frequency Active Auroral Research Program’,https://www.nrl.navy.mil/research/nrl-review/2004/atmospheric-science-and-technology/kennedy/

H.L. Rowland, ‘Simulations of ELF radiation generated by heating the high-latitude D- region’,https://wwwppd.nrl.navy.mil/whatsnew/haarp/

Marcin Perzanowski, ‘HAARP – po jasnej stronie mocy?’,https://www.polskieradio.pl/nauka/artykul.aspx?id=21446

Tomasz Radochoński, ‘Raz powodzie, raz susze… Czy pogoda “zwariowała”?’,https://interia360.pl/swiat/artykul/raz-powodzie-raz-susze-czy-pogoda-quot-zwariowala-quot,37778

Adrian Dudkiewicz, ‘Broń końca czasów’, https://archiwumlbc.w.interia.pl/780bron.htm

Rafał Qba Jakubowski, ‘Nowoczesne technologie wojskowe a środowisko naturalne’,https://www.zb.eco.pl/zb/177/military.htm

Col Tamzy J. House, Lt Col James B. Near, Jr., LTC William B. Shields (USA), Maj Ronald J. Celentano, Maj David M. Husband, Maj Ann E. Mercer, Maj James E. Pugh, ‘Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025’,https://www.fas.org/spp/military/docops/usaf/2025/v3c15/v3c15-1.htm

Departament Obrony / William S. Cohen, Skrypt z wystąpienia sekretarza obrony z dnia 28 kwietnia 1997 roku, https://www.defense.gov/transcripts/transcript.aspx?transcriptid=674

Raport Parlamentu Europejskiego, ‘The HAARP Project and nonb-lethal weapons’,https://www.europarl.europa.eu/press/sdp/backg/en/1998/b980209.htm#1

-------------------------

Copyright by Tergiwersacja 2010

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl